Zalety wideodomofonów IP

ZALETY BRAMOFONÓW IP

wideodomofon, wideodomofon IP, Safe IP, domofon, wideofon VOIP, bramofonWiele osób myśląc o zapewnieniu bezpieczeństwa w swoim domu czy miejscu pracy zastanawia się jakiego rodzaju zabezpieczenia zastosować. W dzisiejszych czasach istnieje wiele urządzeń, które nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa domowników czy pracowników, lecz także niosą za sobą szereg innych zalet. Takim sprzętem mogą być m.in. wideofony IP marki Safe.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY BRAMOFONÓW IP

wideodomofon, wideodomofon IP, Safe IP, domofon, wideofon VOIP, bramofonGłówną zaletą wideodomofonu IP Safe jest ich bezproblemowy montaż, niezwykle odporna konstrukcja oraz możliwość wdrożenia systemu w istniejącą sieć TCP/IP co pozwala odebrać sygnał na komputerze, tablecie czy telefonie i sterować trzema przekaźnikami. Użytkowanie urządzenia nie nastręcza kłopotów nawet osobom, które o technologiach IP wiedzą niewiele. Jest to przyjazny dla każdego użytkownika sprzęt, którego funkcjonowanie pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa w danym budynku. Co więcej cena wideodomofony IP jest stosunkowo niewygórowana, tak więc coraz więcej osób może pozwolić sobie na zakup rozwiązania IP.

Kolejną zaletą jest wygląd sprzętu. Są to proste i nowoczesne urządzenia, które doskonale wkomponują się w każdą przestrzeń. Zazwyczaj utrzymane w kolorystyce ciemno szarej.

wideodomofon, wideodomofon IP, Safe IP, domofon, wideofon VOIP, bramofonNależy również wspomnieć o technologiach, które wykorzystuje wideodomofon IP. Użycie wysokiej jakości półprzewodników zapewnia dostęp do świetnej jakości obrazu oraz dźwięku. Rejestrowanie odwiedzających może odbywać się w sposób ciągły bądź tylko w przypadku wykrycia ruchu. Nagrania mogą być zapisywane na dysk twardy, kartę SD bądź serwer FTP. Istnieje również możliwość wysyłania zdjęć odwiedzających osób na adres e-mail.

Ważną cechą urządzeń jest możliwość połączenia ich z aplikacjami, co umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym. Bramofonem można sterować za pomocą telefonu voip, komputera czy też urządzeń mobilnych, urządzenia Safe IP to najbardziej uniwersalne rozwiązanie na rynku.

Obudowa sprzętu wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, solidny odlew aluminium, które zapewniają ochronę przed aktami wandalizmu oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Temperatura pracy urządzenia to przedział od -40°C do +50°C.

Ważną funkcjonalnością bramofonów jest również to, iż do jednego urządzenia można podłączyć wielu użytkowników, jak również jeden użytkownik może obsługiwać kilka bramofonów.

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *