Wideodomofony jednorodzinne i wielorodzinne

WIDEODOMOFONY JEDNORODZINNE I WIELORODZINNE

We współczesnych czasach kontrola dostępu staje się jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego mieszkania. Jej głównym zadaniem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz ochrona przed niepożądanymi gośćmi. Wideodomofony, jako połączenie tradycyjnego domofonu z funkcją wideo, umożliwiają nie tylko słyszenie osób odwiedzających, lecz także uzyskanie ich obrazu na ekranie.

WIDEODOMOFONY JEDNORODZINNE JB-304

wideodomofony IP, leenlen, wideodomofony jednorodzinne, wideodomofony wielorodzinne, cyfrowe wideodomofon, analogowe wideodomofonyPomimo zastosowania wysokiej technologii, montaż i obsługa urządzeń są bardzo proste i bezproblemowe. Wideodomofony jednorodzinne Leelen umożliwiają rozbudowę systemu do 4 bramofonów oraz 4 wideomonitorów. Pomiędzy poszczególnymi wideomonitorami można prowadzić rozmowy. Została tutaj również przewidziana funkcja, która pozwala na przełączanie rozmówcy.

Do bramofonu może zostać domontowany zamek elektryczny z pamięcią, którego obsługa odbywa się bez konieczności montażu kolejnych zasilaczy. Ponadto godną uwagi funkcją jest niezależny przycisk, który umożliwia otwieranie bramy.

Urządzenie wyposażone jest w kamerę, która dzięki zastosowaniu diody LED idealnie sprawdza się również w warunkach słabego oświetlenia oraz w nocy. Gwarantuje ona wysoką jakość obrazu oraz dźwięku. Obudowa bramofonu jest wandaloodporna oraz wodoodporna co pozwala na montaż zewnętrzny.

WIDEODOMOFONY WIELORODZINNE JB-5000

wideodomofony IP, leenlen, wideodomofony jednorodzinne, wideodomofony wielorodzinne, cyfrowe wideodomofon, analogowe wideodomofonySystem wideodomofonów wielorodzinnych dedykowany jest przede wszystkim do bloków mieszkalnych, osiedli, jak również domów jednorodzinnych. Pozwala on na obsługę do 9999 mieszkań.

Oprócz funkcji, które zostały wymienione w wersji jednorodzinnej, wideodomofon wielorodzinny został rozbudowany o dodatkowe elementy funkcjonalne. Zastosowanie INTERCOMu umożliwia rozmowy pomiędzy wszystkimi sąsiadami, każdy wideomonitor wyposażony w klawiaturę może wybierać numery do innych mieszkańców. Opcja ta jest w szczególności przydatna w budownictwie przemysłowym, w firmach itp. Ponadto w jednym mieszkaniu może być więcej paneli wewnętrznych. 

Bramofony mają budowany czytnik kart zbliżeniowych, który umożliwia wygodne otwierania zamka przez mieszkańców danego budynku. Monitor może zostać wyposażony w alarm antywłamaniowy, co również przyczynia się do podniesienia bezpieczeństwa oraz komfortu osób mieszkających w danym obiekcie. Jeśli obiekt wyposażony jest w konsole portiera to strażnik informowany jest o naruszeniach alarmu, strażnik może również dzwonić oraz wysyłać wiadomości do mieszkańców – dzięki temu nasze mieszkania oraz osiedle jest dobrze zabezpieczone..